• pcmtu@traderha.com
  • @PCMTU_SUPPORT
  • LiveZilla Live Chat Software
آموزش متاتریدر مقدماتی

آموزش متاتریدر مقدماتی

نحوه برگزاری: این درس شامل 1 جلسه است و ویدئوهای آن تا ساعت 20 روزی که در برنامه هفتگی اعلام و در جدول سمت راست همین صفحه درج شده برای دانشجویان دوره فعلی ارسال خواهد شد.

توجه توجه: در قسمت وضعیت درس در نوار سمت راست همین صفحه به این نکته دقت کنید که در کدام دوره این درس ثبت‌نام می‌کنید تا بتوانید اخبار و اطلاعیه‌های این دوره را از سایت و کانال تلگرام دانشگاه پیگیری کنید و از زمان شروع و برگزاری کلاس‌ها مطلع شوید. لازم بذکر است کلاس‌ها پس از تکمیل ظرفیت برگزار می‌شوند بنابراین پس از ثبت‌نام درس، اخبار و اطلاعیه‌ها را از پایگاه‌هایی که در بالا ذکر شد پیگیری کنید تا از جزئیات برگزاری دوره مطلع شوید.

سرفصل مطالب: نحوه دسترسی، دانلود و نصب نرم‌افزار - ساخت حساب کاربری دمو - ورود به اکانت و امور مقدماتی - تعویض رمز و امور امنیت حساب - تنظیمات اصلی نرم‌افزار - چگونگی کار با حساب واقعی - ساخت پروفایل و تمپلیت - آشنائی مقدماتی با دیگر بخش‌های نرم‌افزار

پ.ن: تمامی مراحل این درس و سایر دروس دانشگاه از طریق ایمیل نیز به اطلاع شما خواهد رسید ضمنا حتما در کانال تلگرام رسمی دانشگاه عضو شوید تا از اخبار و اطلاعیه های دانشگاه مطلع باشید.

 توضیحات مهم:

1. این درس فاقد آزمون ولی دارای پروژه است. پروژه‌ها در انجمن تریدرها ارائه می‌شوند و راهنمای ارائه پروژه در کانال تلگرام دانشگاه قرار داده شده است. همینطور شما می‌توانید در مهلت مقرر شده سوالات آموزشی خود را در انجمن مربوطه مطرح کرده و پاسخ‌تان را از مدرس دریافت کنید.

3. این درس دارای 5 امتیاز پایه و 10 امتیاز برای پروژه است. امتیاز پایه (هدیه) امتیازی است که به تمام دانشجویانی که در این درس ثبت‌نام ‌کرده‌اند در زمان مشخص (7 روز بعد از بازگشائی انجمن) اعطا می‌شود. ضمنا امتیاز پروژه و فعالیت در انجمن با توجه به عملکرد دانشجویان در این موارد محاسبه و اعطا می‌شود.

4. لازم بذکر است ارسال پروژه مناسب برای گذراندن و پاس شدن در این درس الزامی است.

5. پیش از مشاهده ویدئوهای این درس لازم و ضروری است که در ابتدا درس کار با سایت و کابین تریدری را ثبت‌نام کرده و ویدئوی آن را مشاهده کنید. برای ارائه پروژه مناسب فایل راهنمای آنرا بدقت مطالعه و طبق دستورالعمل آن عمل کنید.

اطلاعات درس

کد درس

وضعیت درس

مهلت ثبت نام

تاریخ ثبت

مدرس

ظرفیت

مدت زمان

زمان شروع کلاس

پیش نیاز ها

بدون پیش نیاز

قیمت درس