• pcmtu@traderha.com
  • @PCMTU_SUPPORT
  • LiveZilla Live Chat Software
آموزش متاتریدر مقدماتی

آموزش متاتریدر مقدماتی

تاریخ برگزاری دوره جدید: روز 4 شنبه 30 بهمن 98

نحوه برگزاری:

این دوره بصورت آفلاین برگزار می‌شود. این درس یک جلسه است و برای دانشجویانی که ثبت‌نام کرده‌اند ارسال می‌شود و ویدئو تا ساعت 20 روزی که اطلاع‌رسانی می‌شود برای دانشجویان ارسال خواهد شد.

در قسمت وضعیت درس در نوار سمت راست همین صفحه به این نکته دقت کنید که در کدام دوره این درس ثبت‌نام می‌کنید تا بتوانید اخبار و اطلاعیه‌های این دوره را از سایت و کانال تلگرام دانشگاه پیگیری کنید و از زمان شروع برگزاری کلاس‌ها مطلع شوید.

سرفصل مطالب:

نحوه دسترسی، دانلود و نصب - ساخت حساب کاربری دمو - ورود به اکانت و امور مقدماتی - تعویض رمز و امور امنیت حساب - تنظیمات اصلی نرم‌افزار - چگونگی کار با حساب واقعی - ساخت پروفایل و تمپلیت - آشنائی مقدماتی با دیگر بخش‌ها

توضیحات:

1. این درس فاقد آزمون ولی دارای پروژه است. پروژه‌ها در انجمن تریدرها ارائه می‌شوند و راهنمای ارائه پروژه در کانال تلگرام دانشگاه قرار داده شده است. همینطور شما می‌توانید در مهلت مقرر سوالات آموزشی خود را در انجمن مربوطه مطرح کرده و پاسخ‌تان را از مدرس دریافت کنید.

3. این درس دارای 5 امتیاز پایه و 10 امتیاز برای پروژه است.

امتیاز پایه، امتیازی است که به تمام دانشجویانی که درس را ثبت‌نام کرده‌اند در زمان مشخص داده می‌شود و امتیاز پروژه و فعالیت در انجمن با توجه به عملکرد دانشجویان در این موارد محاسبه و داده می‌شود.

4. لازم بذکر است ارسال پروژه برای گذراندن و پاس شدن در این درس الزامی است.

5. پیش از مشاهده ویدئوهای این درس لازم و ضروری است که در ابتدا درس کار با سایت و کابین تریدری را ثبت‌نام کرده و ویدئوی آن را مشاهده کنید.

6. گذراندن درس مقدمات و مفاهیم فارکس همزمان با این درس ضروری است.

اطلاعات درس

کد درس

وضعیت درس

مهلت ثبت نام

تاریخ ثبت

مدرس

ظرفیت

مدت زمان

پیش نیاز ها

بدون پیش نیاز

قیمت درس