• pcmtu@traderha.com
  • @PCMTU_SUPPORT
  • LiveZilla Live Chat Software
تحلیل تکنیکال مقدماتی

تحلیل تکنیکال مقدماتی

زمان آغاز دوره: روز جمعه 2 اسفند 98

نحوه برگزاری:

این دوره بصورت آفلاین برگزار می‌شود. این درس شامل 2 جلسه است که طی 2 هفته متوالی برای دانشجویانی که ثبت‌نام کرده‌اند ارسال می‌شود و هر ویدئو تا ساعت 20 روزهایی که اطلاع‌رسانی می‌شود برای دانشجویان ارسال خواهد شد.

در قسمت وضعیت درس در نوار سمت راست همین صفحه به این نکته دقت کنید که در کدام دوره این درس ثبت‌نام می‌کنید تا بتوانید اخبار و اطلاعیه‌های این دوره را از سایت و کانال تلگرام دانشگاه پیگیری کنید و از زمان شروع برگزاری کلاس‌ها مطلع شوید.

سرفصل مطالب:

در این درس سرفصل‌های زیر بصورت کامل آموزش داده می‌شوند:

تعریف تحلیل تکنیکال - ماهیت تحلیل تکنیکال - مقایسه تحلیل تکنیکال با بنیادی - انواع نمودارها - انواع نمودارها از لحاظ ظاهری - نمودار خطی Line Chart - نمودار میله‌ای  Bar Chart- نمودار شمعی Candle Stick - الگوهای شمع‌های ژاپنی - الگوهای بازگشتی - الگوهای شمعی روی چارت - انواع نمودارها از لحاظ زمانی - مفهوم عرضه و تقاضا - تعریف روند و روندیابی

توضیحات:

1. این درس دارای پروژه و آزمون است. پروژه‌ها در انجمن تریدرها ارائه می‌شوند و راهنمای ارائه پروژه در کانال تلگرام دانشگاه قرار داده شده است. همینطور شما می‌توانید در مهلت مقرر سوالات آموزشی خود را در انجمن مربوطه مطرح کرده و پاسخ‌تان را از مدرس دریافت کنید.

2. آزمون بصورت آنلاین برگزار می‌شود و لینک آزمون در زمانی که پیش از آن اطلاع‌رسانی می‌شود از طریق ایمیل برای دانشجویان ارسال می‌شود.

3. این درس دارای 10 امتیاز پایه، 10 امتیاز برای پروژه و 10 امتیاز برای آزمون است.

امتیاز پایه، امتیازی است که به تمام دانشجویانی که درس را ثبت‌نام کرده‌اند در زمان مشخص داده می‌شود و امتیاز پروژه، فعالیت در انجمن و شرکت در آزمون با توجه به عملکرد دانشجویان در این موارد محاسبه و داده می‌شود.

4. لازم بذکر است ارائه پروژه و شرکت در آزمون برای پاس شدن در این درس الزامی است.

اطلاعات درس

کد درس

وضعیت درس

مهلت ثبت نام

تاریخ ثبت

مدرس

ظرفیت

مدت زمان

پیش نیاز ها

- مقدمات و مفاهیم فارکس

قیمت درس