• pcmtu@traderha.com
  • @PCMTU_SUPPORT
  • LiveZilla Live Chat Software
تحلیل تکنیکال پیشرفته

تحلیل تکنیکال پیشرفته

نحوه برگزاری: این درس شامل 3 جلسه است و به مدت 3 هفته متوالی ویدئوهای آن تا ساعت 20 روزی که در برنامه هفتگی اعلام و در جدول سمت راست همین صفحه درج شده برای دانشجویان دوره فعلی ارسال خواهد شد.

توجه توجه: در قسمت وضعیت درس در نوار سمت راست همین صفحه به این نکته دقت کنید که در کدام دوره این درس ثبت‌نام می‌کنید تا بتوانید اخبار و اطلاعیه‌های این دوره را از سایت و کانال تلگرام دانشگاه پیگیری کنید و از زمان شروع و برگزاری کلاس‌ها مطلع شوید. لازم بذکر است کلاس‌ها پس از تکمیل ظرفیت برگزار می‌شوند بنابراین پس از ثبت‌نام درس، اخبار و اطلاعیه‌ها را از پایگاه‌هایی که در بالا ذکر شد پیگیری کنید تا از جزئیات برگزاری دوره مطلع شوید.

سرفصل مطالب: آشنائی با ترسیم در تکنیکال - انواع خطوط (خطوط مورب - خطوط افقی) خط روند ترسیم انواع خط روند خطوط، سطوح و محدوده‌های حمایت و مقاومت بهترین خطوط و سطوح مولتی پیوت‌ها تبدیل نقش محدوده‌های واکنشی اصلی کانال‌های قیمت ترسیم و بهینه‌سازی مفهوم برگشت و شکست مفهوم پولبک و ریتست مفهوم نفوذ و پشیمانی تکمیل ترسیم در تکنیکال - ترازها و درصدهای فیبوناچی انواع ابزارهای فیبوناچی سایر ابزارهای ترسیمی در تکنیکال الگوهای نموداری الگوهای بازگشتی (کف و سقف دوقلو کف و سقف سه قلو سر و شانه اسپایک و نعلبک) الگوهای ادامه دهنده (انواع مثلث‌ها کنج مستطیل پرچم سر و شانه معکوس آشنائی با تکنیکال مکانیکی انواع اندیکاتور و اسیلاتور میانگین‌های متحرک بولینگر باند پارابولیک آر اس آی استوکاستیک مومنتوم ای دی ایکس مکدی اندیکاتورهای ویلیامز اندیکاتورهای مبتنی بر حجم سایر اندیکاتورها خطاهای اندیکاتورها ترفند واگرایی‌ها نحوه تلفیق و کاربرد تبدیل به سیستم معاملاتی

پ.ن: تمامی مراحل این درس و سایر دروس دانشگاه از طریق ایمیل نیز به اطلاع شما خواهد رسید ضمنا حتما در کانال تلگرام رسمی دانشگاه عضو شوید تا از اخبار و اطلاعیه های دانشگاه مطلع باشید.

 توضیحات مهم:

1. این درس دارای پروژه و آزمون است. پروژه‌ها در انجمن تریدرها ارائه می‌شوند و راهنمای ارائه پروژه در کانال تلگرام دانشگاه قرار داده شده است. همینطور شما می‌توانید در مهلت مقرر سوالات آموزشی خود را در انجمن مربوطه مطرح کرده و پاسخ‌تان را از مدرس دریافت کنید.

2. آزمون بصورت آنلاین برگزار می‌شود و لینک آزمون در زمانی که پیش از آن اطلاع‌رسانی می‌شود از طریق ایمیل برای دانشجویان ارسال می‌شود.

3. این درس دارای 10 امتیاز پایه، 20 امتیاز برای ارائه پروژه و فعالیت در انجمن و 15 امتیاز برای آزمون است. امتیاز پایه، امتیازی است که به تمام دانشجویانی که درس را ثبت‌نام ‌کرده‌اند در زمان مشخص داده می‌شود و امتیاز پروژه، فعالیت در انجمن و شرکت در آزمون با توجه به عملکرد دانشجویان در این موارد محاسبه و داده می‌شود.

4. لازم بذکر است ارسال پروژه و شرکت در آزمون برای گذراندن و پاس شدن در این درس الزامی است.

اطلاعات درس

کد درس

وضعیت درس

مهلت ثبت نام

تاریخ ثبت

مدرس

ظرفیت

مدت زمان

زمان شروع کلاس

پیش نیاز ها

- آزمون جامع ترم اول

قیمت درس