• pcmtu@traderha.com
  • @PCMTU_SUPPORT
  • LiveZilla Live Chat Software
تحلیل تکنیکال پیشرفته

تحلیل تکنیکال پیشرفته

تاریخ آغاز دوره جدید: روز 4 شنبه 23 بهمن 98

نحوه برگزاری:

این دوره بصورت آفلاین برگزار می‌شود. این درس شامل 3 جلسه است که طی 3 هفته متوالی برای دانشجویانی که ثبت‌نام کرده‌اند ارسال می‌شود و هر ویدئو تا ساعت 20 روزهایی که اطلاع‌رسانی می‌شود برای دانشجویان ارسال خواهد شد.

در قسمت وضعیت درس در نوار سمت راست همین صفحه به این نکته دقت کنید که در کدام دوره این درس ثبت‌نام می‌کنید تا بتوانید اخبار و اطلاعیه‌های این دوره را از سایت و کانال تلگرام دانشگاه پیگیری کنید و از زمان شروع برگزاری کلاس‌ها مطلع شوید.

لازم بذکر است کلاس‌ها پس از تکمیل ظرفیت برگزار می‌شوند بنابراین پس از ثبت‌نام درس، اخبار و اطلاعیه‌ها را از پایگاه‌هایی که در بالا ذکر شد پیگیری کنید تا از جزئیات برگزاری دوره مطلع شوید.

سرفصل مطالب:

آشنائی با ترسیم در تکنیکال - انواع خطوط (خطوط مورب - خطوط افقی) خط روند ترسیم انواع خط روند خطوط، سطوح و محدوده‌های حمایت و مقاومت بهترین خطوط و سطوح مولتی پیوت‌ها تبدیل نقش محدوده‌های واکنشی اصلی کانال‌های قیمت ترسیم و بهینه‌سازی مفهوم برگشت و شکست مفهوم پولبک و ریتست مفهوم نفوذ و پشیمانی تکمیل ترسیم در تکنیکال - ترازها و درصدهای فیبوناچی انواع ابزارهای فیبوناچی سایر ابزارهای ترسیمی در تکنیکال الگوهای نموداری الگوهای بازگشتی (کف و سقف دوقلو کف و سقف سه قلو سر و شانه اسپایک و نعلبک) الگوهای ادامه دهنده (انواع مثلث‌ها کنج مستطیل پرچم سر و شانه معکوس آشنائی با تکنیکال مکانیکی انواع اندیکاتور و اسیلاتور میانگین‌های متحرک بولینگر باند پارابولیک آر اس آی استوکاستیک مومنتوم ای دی ایکس مکدی اندیکاتورهای ویلیامز اندیکاتورهای مبتنی بر حجم سایر اندیکاتورها خطاهای اندیکاتورها ترفند واگرایی‌ها نحوه تلفیق و کاربرد تبدیل به سیستم معاملاتی

توضیحات:

1. این درس دارای پروژه و آزمون است. پروژه‌ها در انجمن تریدرها ارائه می‌شوند و راهنمای ارائه پروژه در کانال تلگرام دانشگاه قرار داده شده است. همینطور شما می‌توانید در مهلت مقرر سوالات آموزشی خود را در انجمن مربوطه مطرح کرده و پاسخ‌تان را از مدرس دریافت کنید.

2. آزمون بصورت آنلاین برگزار می‌شود و لینک آزمون در زمانی که پیش از آن اطلاع‌رسانی می‌شود از طریق ایمیل برای دانشجویان ارسال می‌شود.

3. این درس دارای 15 امتیاز پایه، 20 امتیاز برای ارائه پروژه و فعالیت در انجمن و 15 امتیاز برای آزمون است. امتیاز پایه، امتیازی است که به تمام دانشجویانی که درس را ثبت‌نام ‌کرده‌اند در زمان مشخص داده می‌شود و امتیاز پروژه، فعالیت در انجمن و شرکت در آزمون با توجه به عملکرد دانشجویان در این موارد محاسبه و داده می‌شود.

4. لازم بذکر است ارسال پروژه و شرکت در آزمون برای گذراندن و پاس شدن در این درس الزامی است.

اطلاعات درس

کد درس

وضعیت درس

مهلت ثبت نام

تاریخ ثبت

مدرس

ظرفیت

مدت زمان

پیش نیاز ها

- آزمون جامع ترم اول

قیمت درس